Oferia.pl-Opinie i Zlecenia

Oferia.pl➤Opinie i Zlecenia. Co mówią inni o tym serwisie!

oferia opinie zlecenia

Gdzie szukać ofert i solidnej firmy?
Liczne portale ze zleceniami i wykonawcami powodują, że wybór najlepszego z nich jest trudny. Jedną ze znanych witryn jest Oferia.pl, która wg wielu negatywnych opinii internautów cieszy się złą sławą.  

Oto wybrane źródła:
Bossblog
Adrianbienias
Wykop

Który portal jest rzeczywiście najlepszy?


Konkurencja w branży jest przeogromna. Można to zaobserwować na portalach społecznościowych i w serwisie Oferia.pl.  

Dlaczego tak się dzieje? 

Ponieważ na forach, grupach na FB czy w serwisie Oferia.pl do zleceń kierowane są oferty wykonawcze przez podmioty bez działalności gospodarczej oraz młodzi studenci, którzy potrzebują dorobić, co prowadzi do zaniżenia stawek rynkowych. W konsekwencji, uczciwa firma nie ma możliwości wygrania przetargu na zlecenia.
Następstwa tego prowadzą do rozkładu Polskiego rynku pracy i zaniżania cen. W efekcie - drastycznego obniżenia jakości usług przez firmy bądź osoby prywatne działające nielegalnie. Następnym problemem jest wyegzekwowanie reklamacji.  Nie o to w tym wszystkim chodzi! Obie strony muszą być zadowolone ze współpracy: Zlecający i Wykonawca.
Jak przebić się ze swoją ofertą np. na zlecenia budowlane, zlecenia transportowe lub na wykonanie projektu strony WWW?
Odpowiedź jest prosta. Wystarczy się za darmo zarejestrować na naszym serwisie. Tutaj możesz składać oferty klientom bez konieczności zaniżania cen, ponieważ w naszym serwisie w aukcjach mogą uczestniczyć wyłącznie legalnie działające firmy. Dzięki czemu możesz swobodnie wycenić swoją usługę, nie obawiając się, że osoba fizyczna nie posiadająca firmy zaniży Twoją stawkę. W końcu dajesz również gwarancję na swoje usługi, prawda? A gwarancja dobrze wykonanego zlecenia przekłada się na odpowiednią cenę. 
Nasz serwis ułatwi Państwu nie tylko wybór odpowiedniego wykonawcy na podstawie opinii innych zleceniodawców, ale także propozycję  wyceny jaką złożą Państwu potencjalne firmy. Wystarczy, że dodasz BEZPŁATNIE zlecenie w naszym serwisie lub zarejestrujesz swoją firmę na naszej stronie. 

Dlaczego u Nas?

Dokładamy wszelkich starań, aby firmy, które dostarczają Państwu swoje usługi, były w pełni profesjonalne w swojej branży. 

Po co to robimy? 
Aby zleceniodawcy i wykonawcy mogli czuć się bezpiecznie.

Jeśli jesteś zleceniodawcą?
Możesz czuć się bezpiecznie, że Twoje zlecenie wykona rzetelna i profesjonalna firma.

Jeśli jesteś wykonawcą?
Możesz czuć się bezpiecznie, że Twój zleceniodawca będzie uczciwy.
Będzie nam miło, jeśli dołączysz do grona rzetelnych zleceniodawców oraz wykonawców!

Dołącz do Nas już Dziś!


Dołącz do Nas Dziś!
Czy spodobała Ci się ta strona ?
Ocena: 4.4/5 (głosów 65)