Przeprowadzki / Firma Przeprowadzkowa

Nie wiesz jak zorganizować przeprowadzkę?
Poznaj skuteczny sposób na sprawne i przyjemne przenosiny.


Zmiana mieszkania to nie tylko remont czy zakup nowych mebli, ale także wielkie pakowanie, uciążliwy transport i ponowne rozpakowywanie Twojego dobytku. Och! Jak mam ogarnąć urlop, dzieci, wykończenie remontu, a do tego przeprowadzkę?! Przeprowadzka naprawdę może być dla Ciebie przyjemnością i… formalnością.
W pracy nie możesz uzyskać urlopu. Dzieci nie zawsze są samodzielne i trzeba je odwieźć do szkoły czy przedszkola. Mało tego! W Twoim nowym lokum trwa lub kończy się remont. Ekipa remontowa ciągle dzwoni, a to o porysowane nowe drzwi, a to listew zabrakło. Nie, na tym się nie kończy. Musisz kupić nowe meble i zorganizować przeprowadzkę. Czasem masz wrażenie, że problem jest nie do „ogarnięcia”. Jak zapakować wszystkie rzeczy, mieszkać – funkcjonować normalnie, a do tego zająć się innymi sprawami? Przecież to potrwa tygodnie! Zanim rozpoczniesz relokację swojego dorobku życia, sprawdź, jak ją dobrze zorganizować. Znajdź firmę na Zlecenia24.pl, która zadba za Ciebie o sprawną i przyjemną przeprowadzkę.
Grunt to poznanie problemu na długo przed jego wystąpieniem
Zanim zaczniesz pakować meble, sprzęt AGD garnki czy ubrania, poznaj wyzwania, jakie Cię czekają. Weź pod uwagę to, że szczególnie samodzielna przeprowadzka to bałagan we własnym domu, ograniczona przestrzeń. Ciężko będzie coś ugotować, znaleźć komfortowe warunki do spania. Poza tym wszystkie sprzęty, meble i małe przedmioty musisz zabezpieczyć przed uderzeniami, otarciami, a nawet wstrząsami. Kolejnym wyzwaniem jest dla Ciebie organizacja materiałów zabezpieczających - gazety, folia bąbelkowa, kartony czy koce.
Zwróć również uwagę na piętro starego i nowego mieszkania, gdyż wynoszenie i wnoszenie ciężkich mebli będzie wymagało od Ciebie wiele siły i wytrzymałości. Przyda się zapewne męska pomoc i to przynajmniej jednej pary rąk. Rozmiar środka transportu również wpływa na ilość kursów, a w efekcie na czas przeprowadzki. Nie bez znaczenia jest także aura np.: zima/lato lub upał/deszcz. Zimą nie możesz zostawić na mrozie komputera, a latem żywności, która może się popsuć. Niektórych rzeczy nie możesz zostawić na słońcu lub narazić na zalanie deszczem. Jak to wszystko zorganizujesz?
Zamiast samodzielnie borykać się z problemem, zatrudnij fachowców:
zlecenia24.pl
Dzięki portalowi Zlecenia24.pl znajdziesz legalną i profesjonalną firmę świadczącą kompleksowe usługi przeprowadzki. Zamawiasz np.: usługę „kompleks”, w której masz:
ü  usługę demontażu mebli, sprzętu AGD,
ü  materiały zabezpieczające różnego typu przedmioty – od szklanych luster, przez skórzane i tapicerowane meble, po kruche wazony czy delikatne obrazy,
ü  pakowanie wszystkich wyżej wymienionych akcesoriów,
ü  wynoszenie niezależnie od wysokości mieszkania (piętro) czy ilości wyposażenia,
ü  transport specjalnie dostosowanymi pojazdami do przeprowadzek lub zmagazynowanie przedmiotów w budynkach firmowych,
ü  wniesienie, rozpakowanie i montaż mebli, wyposażenia.
Mało tego! Profesjonaliści umożliwią Ci również przeprowadzki międzynarodowe. Poza wyżej wymienionymi czynnościami/usługami oferenci świadczą pełną obsługę dokumentacji – zezwolenia oraz odprawa celna. Masz firmę? Przeprowadzki mieszkań to niejedyna możliwość dla Ciebie, gdyż eksperci świadczą przeprowadzki dla firm. Przekwaterowanie całego sklepu? Żaden problem. Ekskluzywne gabloty, delikatne manekiny, cenny towar także relokujesz na nowe miejsce w sposób opisany dla mieszkań.
A co zrobić z wartościowymi przedmiotami?
Jeśli uważasz, że samodzielnie lepiej zaopiekujesz się własną biżuterią czy innymi cennymi przedmiotami, to starannie je zapakuj. Nie żałuj folii bąbelkowej, kartonów usztywniających czy metalowych pudełek. Stosuj ręczniki, a nawet pościel, które stanowią dobrą amortyzację przy uderzeniu czy upuszczeniu. Następnie samodzielnie przetransportuj kosztowności zbiorczo prywatnym samochodem do nowego domu.
Mimo wszystko przewóz cennych antyków czy biżuterii możesz zlecić usługodawcy. Boisz się powierzyć mienie firmie od przeprowadzek? Zawsze możesz dokonać spisu wszystkich wartościowych przedmiotów. Zabezpiecz wszystkie ruchomości stosowną umową.
Jak sporządzić umowę przeprowadzki?

Konstrukcja Twojej umowy z profesjonalną firmą musi zawierać wszelkie szczegóły:
ü  co zostaje zabrane – nazwa, gabaryt, a nawet numery seryjne,
ü  opis stanu wszystkich przedmiotów – wygląd, uszkodzenia, stan techniczny,
ü  określenie wartości każdego zegarka, obrazu, rzeźby, telewizora etc.,
ü  określenie czasu, miejsca transportu nawet ze wskazaniem kierowcy – musisz mieć pewność, że wydajesz cenne przedmioty osobie upoważnionej z ramienia firmy,
ü  wskazanie miejsca docelowego - adres, osoby upoważnionej do odbioru.
Dobra umowa zawiera nie tylko szczegółowy spis, czas, miejsce, ale także stosowne kary umowne oraz ubezpieczenie. Kary umowne mogą dotyczyć zerwania terminu transportu, błędnego oszacowania czasu przeprowadzki. Natomiast ubezpieczenie obejmie uszkodzenia w transporcie czy zniszczenia. No tak, ale to jest pewnie droga usługa…
Niewielkim kosztem zyskaj wielkie oszczędności
I tutaj oszczędność „paru groszy” może „wyjść bokiem”, ponieważ samodzielny transport to także niewiedza, pośpiech i strata ogromu czasu. Samodzielnie możesz uszkodzić sprzęt i nikt Ci za to nie zapłaci. Nie masz tylu sił, aby znosić dziesiątki ciężkich przedmiotów. Czasem ktoś pomoże, ale na dwie czy trzy pary rąk to trwa „wieki”.  Co zyskasz, jeśli skorzystasz z przeprowadzki z profesjonalistami?
ü  szybką i profesjonalną usługę trwającą maksymalni kilka dni, a nie kilka tygodni,
üperfekcyjne zabezpieczenie mienia z uwzględnieniem delikatności, kruchości najbardziej wrażliwych przedmiotów,
ü  demontaż, dostawę i montaż wyposażenia w swoim nowym mieszkaniu,
ü  zabezpieczenie mienia przez ubezpieczenie.
Sprawna i bezproblemowa przeprowadzka nie jest droga, średni koszt usług ekipy to 70 zł za godzinę. Do tego dolicz transport średnio 1 zł za km. W ciągu nawet kilkunastu godzin masz problem z głowy za kilkaset zł lub ciut więcej. Czy to wszystko? Nie, ponieważ zyskujesz pomoc ekipy, czyli wiele rąk do pracy. Oni za Ciebie demontują meble, pakują, znoszą często z wysokiego piętra, ładują na samochody, wnoszą do nowego lokum, rozpakowują, montują i pytają: „Czy możemy jeszcze w czymś pomóc?”.
Zyskujesz, bezcenny czas i komfort
Tak naprawdę oszczędzasz siły, energię, unikasz próśb o pomoc u rodziny, sąsiadów i pozbywasz się ogromnego długu poczucia wdzięczności za przysługę. Pracujesz sobie spokojnie bez proszenia o długi urlop. Normalnie odwozisz dzieci do szkoły bez stresu i dezorganizacji dnia swojego i tych małych, wrażliwych pociech.
Wyprowadzasz się przyjemnie, bezpiecznie, komfortowo nie tylko dla otoczenia, ale przede wszystkim dla siebie. Niwelujesz stres, straty energii oraz dbasz o zdrowie. Przecież nie każdy ma na tyle siły, aby dźwigać automat, lodówkę, komody, szafy czy łóżka, prawda? Co najważniejsze, zyskujesz bezcenny czas, który możesz przeznaczyć dla dzieci, rodziców, poświęcić na pasje czy urządzanie swoich nowych „czterech kątów”. No to pozostaje ostatni problem…
Jak znaleźć rzetelną firmę transportową?
Dzięki portalowi Zlecenia24.pl znajdziesz wyłącznie zarejestrowane i profesjonalne firmy oferujące transport i przeprowadzki. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz takich usług jak:
ü  przeprowadzki Łódź,
ü  przeprowadzki Bielsko,
ü  przeprowadzki międzynarodowe typu przeprowadzki Irlandia-Polska,
ü  przeprowadzki mieszkań,
ü  przeprowadzki firm,
dostaniesz oferty od usługodawców, którzy spełnią Twoje spersonalizowane wymagania. Jak dodać zlecenie? Dodawanie zleceń jest zupełnie bezpłatne, dlatego nawet przy niepowodzeniu anulujesz ogłoszenie i wystawisz ponownie bez żadnych kosztów. Wyszukaj dział „przeprowadzki”, a następnie wystaw ogłoszenie. Opisz szczegółowo swoje potrzeby i zaczekaj na oferty wykonania. Już w ciągu kilku minut możesz otrzymać pierwsze zgłoszenia.
 
Jak mam wybrać właściwą firmę?
Portal oferuje unikatowy system komentarzy. Wystawiać je mogą wyłącznie klienci, którzy wcześniej skorzystali już z usług Twojego potencjalnego usługodawcy. Przeczytaj opinie, sprawdź, jakie zalety ma firma lub jakie problemy wynikły podczas wcześniejszych relokacji.
Wybierz najlepszą ofertę według komentarzy i jednocześnie pośrednią, czyli z szerokim zakresem usług, ale nie najtańszą. Niska cena niestety nie idzie w parze z jakością, a najwyższa nie oznacza „cudów”. Czasem jest to wynik prestiżu czy nazwy powszechnie znanej marki. Na koniec sporządź szczegółową umowę. Pamiętaj, że wybór firmy nie jest obligatoryjny do momentu podpisania umowy. Jeśli wybrana firma z jakiś „niewytłumaczalnych” względów nie chce podpisać umowy, zrezygnuj i wystaw kolejną ofertę.
Jeśli nie wyrabiasz się ze sprzątaniem po remoncie nowego mieszkania, co opóźnia wyprowadzkę, to przeczytaj nasz artykuł: „Dlaczego warto korzystać z usług Firm Sprzątających?
Czy warto błagać o urlop, stresować dzieci, angażować rodzinę/ sąsiadów całymi dniami za niskie koszty wynajęcia firmy od przeprowadzek? Na pewno warto tego wszystkiego uniknąć i wybrać spokój, szybką relokację, bezpieczeństwo i… niezależność – samodzielnie ustal, kiedy, na jakich warunkach i jak szybko się przeprowadzisz.

Czy spodobała Ci się ta strona ?
Jeszcze nie oceniono oceń teraz