Sprzątanie Biur-Firma Sprzątająca


Dlaczego warto korzystać z usług Firm Sprzątających?


sprzątanie biur


Wycieranie kurzy, zmywanie podłóg czy czyszczenie sprzętu AGD to jedne z wielu usług, jakie zrealizują dla Ciebie firmy sprzątające. Serwisy czyszczenia, polerowania czy odkurzania kryją jednak w sobie znacznie więcej zalet niż tylko czyste otoczenie. O czym mowa?
Szeroki zakres usług to dopiero preludium do korzyści, jakie zaoferują Ci firmy sprzątające. Poza klasycznym wycieraniem kurzu, myciem okien, czyszczeniem armatury łazienkowej otrzymujesz bardziej wyszukane i spersonalizowane świadczenia. Dotyczą one także specjalistycznych czynności takich jak:
 • ü  profesjonalne sprzątanie biur, mieszkań czy różnego rodzaju obiektów,
 • ü  mechaniczne doczyszczanie podłóg,
 • ü  impregnowanie podłóg,
 • ü  mycie elewacji,
 • ü  sprzątanie po remoncie,
 • ü  deratyzacja/dezynfekcja,
 • ü  sprzątanie witryn sklepowych,
 • ü  sprzątanie firm.
Jest to zalążek ogromu usług, ponieważ możesz skorzystać również ze stricte spersonalizowanego serwisu np.: czyszczenie chemiczne dywanów lub skór naturalnych. Dodatkowo firmy sprzątające zrealizują świadczenie profesjonalnie, z myślą o bezpieczeństwie użytkowników domu, mieszkania czy firmy. Poza tym wynajmujesz pracowników wedle własnego uznania/potrzeb – jednorazowo, okresowo lub cyklicznie.
Profesjonalny sprzęt np.: do sprzątania biur
Wiesz już, jakiego serwisu oczekujesz. Twoją potrzebą dla przykładu jest cykliczne sprzątanie biura. Obawiasz się jednak o delikatne stoły drewniane czy skórzane fotele. Masz obiekcje, czy firma sprzątająca nie zniszczy dywanu albo drogiej posadzki. Tym się nie martw, ponieważ specjaliści wykorzystują profesjonalny sprzęt i środki chemiczne. Są one przeznaczone wyłącznie do określonego typu materiału budowlanego, okuć czy obić mebli.
Innym przykładem profesjonalizmu jest mycie witryn sklepowych. Duże powierzchnie szklane są pielęgnowane specjalnymi środkami i ściereczkami, które nie zostawiają smug i rys. Twoja witryna po takiej usłudze będzie lśniła i świetnie eksponowała biżuterię czy ubrania. Pamiętaj, że pracownicy firm sprzątających są przeszkoleni, dlatego rzetelnie wykonują swoje obowiązki.
Dlaczego samodzielne sprzątanie to tylko pozorna oszczędność?
zlecę sprzątanie
Zastanawiasz się, po co Ci takie usługi, jeśli sam „ogarniesz mieszkanie”, a w pracy posprzątają pracownicy. Stwierdzenie, że sprzątając samodzielnie, masz usługę gratis, jest tylko złudzeniem. Według badań „Daily Mail” sprzątasz mieszkanie średnio do 4 godzin tygodniowo, rocznie do 208 godzin, a w życiu nawet 13 000 godzin.
Jeśli chcesz utrzymać w czystości większą powierzchnię typu dom lub biuro, to ten współczynnik mnożysz razy wielkość mieszkania. Przy dużej strefie biurowej lub domu pomnóż czas razy 3 ze względu na trzykrotnie większą przestrzeń. Do tego dolicz koszty detergentów, sprzętu (szczotka, polerka, ściereczki – eksploatacyjne akcesoria zużywają się cyklicznie), co daje minimum kilkaset złotych rocznie. Przy bardziej specjalistycznych działaniach typu cyklinowanie posadzki nie musisz kupować drogiej maszyny, której cena jest liczona w tysiącach złotych. Czy uzyskane czas i środki wykorzystasz lepiej?
Wygoda, komfort dla Ciebie i pracowników
Sprzątanie mieszkań czy sprzątanie biur przez firmy zewnętrze to także komfort dla Ciebie, ochrona zdrowia, oszczędność czasu i możliwość jego zainwestowania w pasje czy lepsze zarządzanie nim w pracy.
Silne detergenty niszczą skórę, a nieodpowiednio użyte nawet szkodzą układowi oddechowemu czy oczom, co prowadzi do schorzeń i chorób. Zamawiając sprzątanie biur lub domu oszczędzasz czas. Dodatkowe dni uzyskane przez serwis zewnętrzny wykorzystaj na narty, wycieczki, prace ogrodowe czy dla rodziny. W przypadku własnej działalności Twoi pracownicy będą mogli skupić się na klientach, sprzedaży, a nie sprzątaniu często ogromnych powierzchni – jest to tzw. optymalizacja czasu pracy. Zysk w ciągu roku jest ogromny, bo liczony jest w tygodnia i w tysiącach złotych. Uzyskane środki finansowe przez oszczędność na specjalistycznym sprzęcie zainwestujesz według własnego uznania np.: nowa lodówka lub komputer.
Gdzie znaleźć i jak zweryfikować firmę sprzątającą?
Jeśli znasz już niewątpliwe korzyści wynajęcia firmy sprzątającej, to sprawdź, jak znaleźć interesującą Cię firmę. Skorzystaj z wiarygodnego źródła, jakim jest portal Zlecenia24.pl. Na naszym portalu znajdziesz wyłącznie sprawdzone firmy sprzątające. Mowa jest tylko o zarejestrowanych podmiotach gospodarczych.
Do tego weryfikujesz każdą złożoną Ci ofertę przez autentyczny system komentarzy. Potencjalna firma otrzymuje opinie od innych użytkowników i na tej podstawie określasz poziom świadczonych przez nią usług. Twoje dane osobowe są bezpieczne i żaden oferent nie może z nich bezprawnie korzystać np.: w celach wysyłania Ci ofert handlowych czy przekazując je swoim partnerom.
Jak dodać zlecenie?
Dodawanie zleceń jest zupełnie darmowe. Nie uiszczasz żadnych opłat ani portalowi, ani oferentom. Wybór firmy nie jest obligatoryjny dla Ciebie, to znaczy, że do momentu podpisania umowy, nie musisz nikomu płacić zaliczek czy z góry za usługę. Po prostu wybierz interesujący Cię dział – usługi, dodaj zlecenie typu: „zlecę sprzątanie”. Określ też miejsce wykonania serwisu w ogłoszeniu typu:
 • ü  sprzątanie Warszawa Mokotów,
 • ü  sprzątanie w biurach Warszawa,
 • ü  Kraków sprzątanie,
 • ü  Wrocław sprzątanie,
 • ü  sprzątanie mieszkań Wrocław
 • ü  sprzątanie po remoncie Wrocław.
Dlaczego precyzja ogłoszenia jest ważna? Skorzystasz w ten sposób z lokalnej firmy, która zajmuje się dokładnie interesującą Cię usługą. Pozwoli to na cykliczną współpracę bez konieczności wliczania do usługi kosztów dojazdu. Oferty złożą Ci wyłącznie firmy, które sprostają Twoim oczekiwaniom. Im lepiej opisana usługa, tym lepsza jej jakość. Tak, ale czy firma sprzątająca zadba o moje mienie jak ja sam?
Bezpieczeństwo Twojego mienia do podstawa!
Swoją własność ochronisz stosowną umową. Profesjonalne CV i słowne zapewnienia dbania o Twoje mienie nie muszą chronić go w praktyce. Korzystając z serwisu firmy sprzątającej, podpisz umowę – spis przedmiotów, zakres usług, wytyczne dotyczące pielęgnacji wrażliwych materiałów.
Dzięki takim zapisom pociągniesz do odpowiedzialności firmę, która zniszczyła cenne mienie lub dopuściła się kradzieży (mowa o wyskoku nierzetelnego pracownika). Poza tym umowa chroni przed nierzetelnym świadczeniem. Jeśli umawiasz się na sprzątanie biura łącznie z oknami, a nie zostaną one umyte, to w ramach umowy pisemnej (reklamacji) uzyskasz pełną usługę. W przypadku ustnego określenia świadczenia masz słowo przeciwko słowu i brudne okna. Profesjonalne usługi zawsze wiążą się z umową pisemną. Jeśli firma nie chce podpisać takiej umowy, znajdź kolejną – skorzystaj z alternatywnej oferty lub wystaw kolejne darmowe ogłoszenie.
Dlaczego warto korzystać ze świadczenia firmy sprzątającej? Poza tym, że masz zadbane, higieniczne i estetyczne otoczenie… Zyskujesz profesjonalną usługę o charakterze specjalistycznym. Oszczędzasz czas, zdrowie i optymalizujesz zyskane dni – pasje, praca, rodzina. Wbrew pozorom generujesz duże oszczędności finansowe, gdyż nie kupujesz środków czystości oraz specjalistycznego sprzętu.


Czy spodobała Ci się ta strona ?
Jeszcze nie oceniono oceń teraz