Tworzenie i Projektowanie Stron WWW

Nie popełniaj tych 3 błędów przy tworzeniu własnej strony internetowej.
Wydawać się może, że stworzenie własnej strony internetowej to proste zadanie.  Łatwy w obsłudze kreator stron www, intuicyjne ustawienia niemal dla laików czy panel CMS ułatwią Ci wykreowanie strony internetowej oraz jej zmiany. Jednak to dopiero początek, a nie koniec prac z nią związanych.

tworzenie stron www

Strona internetowa jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorczości w Internecie. Ułatwia sprzedaż usług czy towarów, buduje relacje z klientem oraz promuje markę. Jej posiadanie to już obowiązek, a nie tylko dodatkowe źródło dochodu. Wiele osób chce zaoszczędzić na stronie, oferując jej wykonanie nieznanym podmiotom lub próbując zbudować ją samodzielnie. Wtedy zaczynają powstawać problemy i mnożone są kosztowne błędy.
Mogą one okazać się katastrofalne dla prowadzonej działalności. Strona będzie „martwa” – mało kto na nią nie będzie zaglądał, a niemalże brak ruchu wywoła podejrzenia u garstki odwiedzających. To spowoduje, że szybko opuszczą witrynę bez czytania treści i zapoznania się z ofertą. Poza tym strona bez zabezpieczenia jest łatwym celem dla hakerów, którzy mogą wykraść dane np.: logowania na stronę, klientów lub bankowe. Uniknij tych konsekwencji przez wykluczenie trzech błędów.
Błąd nr 1 – zrobię stronę samodzielnie, przecież to proste…
Nic bardziej mylnego, ponieważ tworzenie strony www rządzi się swoimi zasadami. Twoja strona www powinna zawierać zakładki tematyczne np.: o nas, oferta, blog, sklep, koszyk, mapa, kontakt, które ułatwią wyszukanie klientom interesujących ich treści. Do tego przy tworzeniu strony koniecznie musisz uwzględnić jej charakter – lokalny (fryzjer, biuro podróży, ogólnopolski czy międzynarodowy (przynajmniej dwie wersje językowe – j. polski oraz np.: j. angielski). Strona musi się odnosić do konkretnej grupy docelowej.
Powinieneś określić jej rodzaj, czyli czy ma to być strona wizytówka, czy strona sprzedażowa z rozbudowanym sklepem. Następnie zdecyduj, czy stworzyć dwie strony na komputery i urządzenia mobilne, czy stronę responsywną na wszelkiego typu urządzenia. Potem stronę koniecznie zabezpiecz przed atakami hakerów, szczególnie gdy masz sklep, gromadzisz dane osobowe i tworzysz newsletter. Dużo tego prawda? Zapewniamy, że to tylko ułamek ważnych aspektów, na które naprawdę musisz zwrócić uwagę, a to dopiero początek…
projektowanie stron internetowych
Błąd nr 2 – stronę mam, to biznes już rozkwitnie
Jeśli nawet uda Ci się stworzyć stronę www na miarę Twoich oczekiwań przez kreator to wiedz, że klienci sami z siebie nie zaczną jej odwiedzać całymi setkami lub tysiącami. Ktoś musi się o niej dowiedzieć, aby miał świadomość jej istnienia. Tutaj kłania się pracowity marketing, czyli promocja w sieci przez kosztowne reklamy albo pozycjonowanie stron.
Same zaproszenia znajomych do polubienia Twojej strony www na Facebooku czy Instagramie nie wystarczą. Należy dodatkowo wykupić kampanie reklamowe, które dotrą do grupy docelowej – osób potencjalnie zainteresowanych Twoim produktem lub usługą. Poza tym stronę należy również pozycjonować w wyszukiwarce Google. Czym się różni tworzenie stron www od pozycjonowania stron www?
Błąd nr 3 – pozycjonowanie? A komu to potrzebne?
Tworzenie strony www jest ściśle powiązane z jej pozycjonowaniem. Tworzenie stron www to znalezienie serwera, ustanowienie adresu, stworzenie szablonu strony, grafik, zdjęć, a następnie tekstów – opisy, zakładki typu oferta lub blog. Już na etapie tworzenia strony www wdrażane jest pozycjonowanie.
Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google to w dużym uproszczeniu działania podnoszące stronę w wynikach wyszukiwania w Google czy innych popularnych serwisach. Należą do nich m.in. słowa kluczowe, optymalizacja treści na stronie, artykuły sponsorowane – link building. Im lepiej zrobione jest pozycjonowanie, tym wyższe miejsce zajmie Twoja strona. Jest to ważne, gdyż większość osób w Internecie zagląda tylko na pierwsze strony wyników wyszukiwania np.: szukając fryzjera, mechanika czy innych usług. Dobre miejsce gwarantuje dużych ruch na stronie, który możesz „zmonetyzować” – przełożyć na zysk. Nie jest to proste zadanie, wręcz bardzo trudne, ponieważ nawet jeden poważny błąd i Google może usunąć Twoją stronę z rankingu – stanie się niewidoczna.
projektowanie sklepów internetowych
 Jak w takim razie mam stworzyć profesjonalną stronę www?
Poleć jej wykonanie specjalistom. Nie dość, że stworzą oni unikatową stronę według Twoich zaleceń, to jeszcze bezpieczną, dobrze działającą i zoptymalizowaną pod SEO – pozycjonowanie. Już na etapie zakładania strony eksperci uwzględnią optymalizację grafik, zdjęć, tekstów, aby w debiucie dobrze wypadła w rankingu Google.
Gdzie szukać ekspertów od tworzenia stron www? Znajdziesz ich między innymi na zlecenia24.pl. Niezależnie od tego, czy szukasz takich usług jak:
  • ·         tworzenie stron www Gorzów,
  • ·         tworzenie stron Białystok,
  • ·         tworzenie stron internetowych Radom,
  • ·         tworzenie stron Kalisz,
  • ·         tworzenie stron internetowych Stargard,
  • ·         tworzenie stron Żywiec,
  • ·         profesjonalne tworzenie stron www,
to znajdziesz u nas specjalistów od tworzenia stron zarówno lokalnie, jak i na drugim końcu Polski. Od Ciebie zależy, z czyich usług skorzystasz.
Jakie profity czerpiesz, korzystając z serwisu ogłoszeniowego takiego jak Zlecenia24.pl ?
Przede wszystkim wykonawcy zgłaszający oferty wykonania stron w serwisie to profesjonaliści, którzy są sprawdzani w państwowych instytucjach gospodarczych. Masz pewność, że zawierasz umowę z wiarygodnym wykonawcą strony www. Po drugie, dzięki systemowi komentarzy masz możliwość zweryfikowania wykonawcy. Na podstawie odbytej współpracy z innym klientem, przeczytasz opinie o twórcy strony i wybierzesz tego, który ma najlepsze komentarze. Możesz również wymieniać korespondencję ze swoim potencjalnym twórcą strony i omówić wszelkie warunki umowy – co, na kiedy, za ile. To wszystko wykorzystasz bezpłatnie, gdyż dodawanie ogłoszeń jest zupełnie darmowe. Jak zacząć zlecać? Zaloguj się, a następnie dodaj zlecenie wykonania strony. W przypadku pytań skorzystaj z czatu on-line lub zakładki kontakt.
Jak widzisz samodzielne tworzenie strony lub powierzanie jej wykonania nieznanym i niesprawdzonym podmiotom to pozorne oszczędności. Nie popełniaj 3 podstawowych błędów, które sprawiają, że strona jedynie zaistnieje… nie przynosząc żadnych profitów.Zleć Stronę WWW!
Czy spodobała Ci się ta strona ?
Ocena: 5/5 (głosów 4)