Zlecenia dla Freelancerów

Zlecenia dla FreelancerówSzukaj Darmo Zlecenia dla Freelancerów na Zlecenia24.pl©Oszczędź Czas i Pieniądze! Zajmie Ci to Tylko Chwilę! 

Gdzie szukać ofert?!

Portali ze ofertami zapewne jest kilka. Ale który jest najlepszy właśnie dla mnie?! Konkurencja w branży jest przeogromna. Można to zauważyć choćby na portalach społecznościowych, gdzie gdy tylko pojawiają się zlecenia , natychmiast w komentarzach pod postem pojawiają się setki ofert z bagatelnie niską ceną.

Dlaczego tak się dzieje? 

Ponieważ na forach, grupach na FB do zleceń swoje oferty kierują również osoby bez działalności gospodarczej. Są to zapewne młodzi studenci, którzy potrzebują dorobić. 

I jak teraz przebić się ze swoją ofertą np. na wykonanie strony www?

Odpowiedź jest prosta. Wystarczy się za darmo zarejestrować na naszym serwisie. Tutaj możesz składać oferty klientom bez konieczności zaniżania cen, ponieważ w naszym serwisie w aukcjach mogą uczestniczyć wyłącznie firmy. Dzięki czemu możesz swobodnie wycenić swoją usługę bez obaw że osoba fizyczna nie posiadająca firmy zaniży Twoją cenę. W końcu dajesz również gwarancję na swoje usługi, prawda? Cena również musi być w tym wypadku odpowiednia...

Jak to dokładnie działa? Obejrzyj krótki filmik!

 Zobacz!


Szukaj Zleceń!
Czy spodobała Ci się ta strona ?
Ocena: 5/5 (głosów 2)