dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Aplikacja opinii produktów na Android i iOS.

Numer zlecenia: 41200
Dodano: 30 marca 2023
Status: nieaktywne

Zlecę stworzenie lekkiej aplikacji pracującej z bazą danych (MariaDB 10.5/Aria) na serwerze do sprawdzania opinii o produktach oraz wystawiania opinii dla produktów z punktami i programem poleceń.
Użytkownik rejestruję/loguje się z wykorzystaniem e-mail lub konta Google, akceptuje regulamin serwisu. 
Po zarejestrowaniu się, uzupełnia imię i nazwisko (lub pobiera z Google), dodaje avatar (zdjęcie profilowe) lub wybiera z 10 dostępnych avatarów (ico).
Po uzupełnieniu danych lub kolejnym logowaniu lub otwarciu już zalogowanej aplikacji (ważne, aby aplikacja pamiętała dane logowania przez okres 30 dni) użytkownik widzi w pierwszej kolejności 10 nowych produktów (nowe produkty dodaje administrator) z możliwością pokaż więcej (przeniesienie na stronę Nowych produktów w aplikacji gdzie jest maksymalnie 100 produktów), kolejno widzi najnowsze opinie (TOP50) wymieszane "polecam" i "nie polecam". Użytkownik widzi z lewej obrazek (zdjęcie produktu), z prawej tłustymi tytuł, poniżej tytułu opinię (do 250 znaków). Po kliknięciu na tytuł lub zdjęcie pojawia się strona produktowa z wszystkimi opiniami dla tego produktu.
Kolejno z menu ma do wyboru: Najnowsze opinie, Szukaj produktu, Dodaj opinię, Moje opinie, Nowe produkty, Polecaj i wygrywaj.
Wybierając Szukaj produktu, użytkownik może zeskanować kod kreskowy z produktu w sklepie i sprawdzić opinie o tym produkcie w bazie.
Po wybraniu Dodaj opinie, użytkownik może dodać opinię o produkcie już istniejącym w bazie (skanuje kod kreskowy z produktu lub wpisuje go ręcznie), a jeśli nie ma produktu w bazie to dodaje go w tym momencie (skan kodu kreskowego lub wpisanie kodu ręcznie), dodanie nazwy produktu, dodanie zdjęcia produktu. Gdy produkt jest w bazie użytkownik dodaje dodatkowo paragon na potwierdzenie zakupu produktu. Następnie zaznacza opcję polecam lub nie polecam. Wybiera gwiazki z skali 5 gwiazdek. I dodaje opis opinii minimum 100 znaków, maksymalnie 250 znaków. Dodaje paragon oraz swoje zdjęcie produktu (dane niepublikowane, do zabezpieczenia opinii przed wymuszaniem usuwania przez producentów). Zapisuje. Na jego konto trafia 1 punkt.
Po wybraniu Moje opinie, widzi wszystkie opinie dodawane z swojego konta.
Wybieramy Polecaj i wygrywaj. Tutaj użytkownik ma swój stan konta punktów (za każdą opinię otrzymuje 1 punkt, w przypadku rejestracji z polecenia - na każde 10 punktów odejmowane jest z jego konta 1 punkt i przekazywany polecającemu), widzi również ilość punktów (sumę) przekazanych polecającemu (+id polecającego) oraz ilość punktów otrzymanych od poleconych. Poniżej ma link polecający zawierający jego ID użytkownika oraz samo ID użytkownika. Z panelu zarządzania np na serwerze (PHP etc) administrator może dodać nagrody np. za 1000 punktów wymiana na bon €5 na zakupy w sieciach Kaufland, Biendronka, Lidl itp. Kolejno za 10000 punktów na bon €100 na zakupy, za 100.000 punktów bon €250 na bilet lotniczy wizzair, za 1.000.000 punktów wycieczkę do disnaylandu dla 2 osób. To są tylko przykłady nagród.
Nowe produkty - administrator dodaje nowe produkty w ramach np kampanii reklamowych producentów, chcących sprawdzić jak produkt wypadł w oczach klientów. W momencie uzyskania 200 opinii lub w przeciągu 1 miesiąca - produkt jest przenoszony do innej sekcji tj normalnych produktów i znika z sekcji nowe produkty. Użytkownik widzi nowe produkty i może dodać opinię dla każdego nowego produktu (musi również zrobić swoje zdjęcie produktu oraz paragonu) na takich samych zasadach jak normalny produkt, z tym że za dodanie opinii w sekcji Nowe produkty otrzymuje 3 punkty.
W aplikacji nie może być żadnych zewnętrznych reklam, w dolnej części aplikacji musi pojawiać się mały logotyp tpozycja.pl. Aplikacja dostępna jest tylko w języku polskim (na każdy kraj budowa aplikacji w innym języku).


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
28.04.2023 - pozostało 223 dni
Lokalizacja:

Warszawa

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone

Czy spodobała Ci się ta strona ?

Ocena: 5/5 (głosów 1)