dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Interaktywna mapa nawigacyjna 3d

Numer zlecenia: 38778
Dodano: 26 stycznia 2023
Status: nieaktywne

Zbudowanie aplikacji w formie strony internetowej służącej do nawigacji 3D w ramach budynków z edytorem graficznym obejmującym trasy dojścia, miejsca, gabinety,pokoje, punkty startowe. Aplikacja powinna posiadać API służące do wywoływania określonych scenariuszy dojścia z innych systemów. 

1.Aplikacja kliencka w formie strony internetowej

Wizualizacja (mapa) w rzucie izometrycznym budynku oraz odwzorowanie wnętrza pięter budynku

Funkcja zaznaczenia budynku w przestrzeni 3D niezależnie od położenia widoku. Po zaznaczeniu przedstawiony zostanie krótki opis budynku (nazwa, dodatkowy opis, zdjęcie)

Z poziomu mapy klient ma możliwość przejścia do wnętrza budynku 1 wybranego piętra prezentującego układ pomieszczeń.

System udostępnia możliwość wyszukania drogi z punktu informacyjnego A do punktu B znajdującego się na dowolnym piętrze w budynku i prezentować użytkownikowi sposób dojścia do niego. Sposób prezentacji ścieżki musi uwzględniać animację drogi na mapie oraz słowny opis przejścia przez poszczególne odcinki. Przy prezentacji ścieżki do celu użytkownik ma dodatkowo możliwość podglądu zdjęcia docelowego miejsca.

Widok piętra umożliwia wybranie konkretnego pomieszczenia i uzyskanie na jego temat informacji: dodatkowego opisu i zdjęcia wnętrza. Możliwe jest wybranie opcji umożliwiającej wyznaczenie drogi do pomieszczenia.

System posiada wbudowaną wyszukiwarkę dla treści znajdujących się w bazie danych systemu i przeznaczonych do wyszukiwania dla użytkowników. Wyniki wyszukiwania na liście są interaktywne (czyli jest możliwość ich dotknięcia, tym samym wyświetlenia informacji szczegółowej na temat danego elementu i wytyczenia trasy nawigacji do niego, w przypadku jego powiązania z planem budynku).

2.Aplikacja administracyjna w formie strony internetowej

Edycja mapy - administratorzy mogą edytować podkład mapowy w systemie celem wprowadzenia zmian np. rozbudowa budynku, zmiany architektoniczne wnętrza/ścian.

Z poziomu panelu administracyjnego, użytkownicy systemu mają możliwość tworzenia i modyfikacji scenariuszy (drogi dojścia do wybranych celów).
 

3.Wariant wyświetlany w przeglądarce aplikacji mobilnej

Aplikacja obsługiwana z przeglądarki internetowej urządzenia mobilnego.

Wskazanie ścieżki dojścia do celu wybranego przez użytkownika

Prezentacja trasy z opisem tekstowym wraz z punktami pośrednimi

Opisane lub opatrzone zdjęciem punkty pośrednie obrazowane podczas pokonywania kolejnych kroków w aplikacji w drodze co celu

Określenie punktów startowych nawigacji do punktu docelowego (punkty startowe mogą być wywieszone w formie tablic z kodem QR lub umieszczone w aplikacji, a następnie wybierane z pola "Wybierz miejsce startowe")


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
30.01.2023 - pozostało 61 dni
Lokalizacja:

Warszawa, Mazowieckie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone

Czy spodobała Ci się ta strona ?

Ocena: 5/5 (głosów 1)