dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Meble kuchenne + szafę na wymiar

Numer zlecenia: 36018
Dodano: 6 listopada 2022
Status: nieaktywne

Zlecę wykonanie mebli

Kuchnia. Zestaw mebli zgodnie z rysunkiem. Fronty kolor (najprawdopodobniej granatowy mat lub półmat), otwierane na zasadzie frezów za który się łapie i ciągnie. W środku zwykłe zawiasy bez automatycznego domykania itd. ( zakładamy sprawdzonego producenta żeby nie było trzeba ich wymieniać co dwa lata) dolne i środkowe otwierane na siebie, górne szafki prostokątne otwierane do góry z siłowniczkami podtrzymującymi. Góra wykończona listwą do sufitu

Blat zamawiam oddzielnie.

Dodatkowo do zestawu coś ala wyspa również zwymiarowana na rysunku 150cmna 60cm i około 90cm wysokości . Z jednej strony ściana z kolejnej szafki 90 i 60 z drzwiczkami z kolejnej strony płyta wykończona analogicznie jak drzwiczki i najkrótszy bok przygotowany do montaż płyty analogicznej jak blat więc nie musi być wykończony.

 

Szafa w łazience

Drzwi przesuwne. Wymiary na rysunku. Wykończenie biały pół mat front bok ala drewno dobrany do blatu umywalki (widoczne drzwiczki i jeden bok ). Na jednym zdjęciu widoczny również układ półek. W szafie przede wszystkim musi się zmieścić pralka i suszarka. Głębokość jaką mamy do dyspozycji to max 74cm bo dalej zaczyna się okno. Tutaj trzeba założyć dość solidne układy drzwi przesuwnych i odpowiednio dobrać grubość drzwiczek bo będą dość wysokie szafa około 2,6m. Na górze wykończenie listwą do sufitu.Do zamówienia dojdą jeszcze jakieś półki w sypialni ale na tą chwilę nie mam na nie koncepcji więc to temat do omówienia przy ewentualnych pomiarach. Frezy i kolory również do dobrania podczas pomiarów. Jeśli chodzi o termin realizacji nie jest to gardłowy temat ale trzeba już powoli się przymierzać do wprowadzin  na wiosnę. Lokalizacja Warszawa Wawer. 

Proszę o wycenę kompletu. Proszę też w ofercie podawać numer telefonu żebym mógł się skontaktować.


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
14.11.2022 - pozostało 17 dni
Lokalizacja:

Warszawa, Mazowieckie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone
Czy spodobała Ci się ta strona ?
Ocena: 5/5 (głosów 1)