dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Platforma Histada - Dzieje i historia - historia się dzieje

Numer zlecenia: 35918
Dodano: 2 listopada 2022
Status: nieaktywne

Poszukujemy specjalistów do współpracy przy projekcie o nazwie Histada - ma być to platforma internetowa przynosząca bierny dochód i sukcesywnie aktualizowana o nowe treści. Podstawowa zasada jej funkcjonalności to linia czasu z wydarzeniami od Wielkiego Wybuchu u początków dziejów aż po teorie wybiegające w przyszłość. W projekcie mają brać udział wieloosobowe zespoły, które miałyby za zadanie stworzyć i utrzymywać platformę.

Nasza propozycja technologii, to Qt, ale jeśli programiści i graficy uargumentują użycie innej technologii, jest możliwość wykonania platformy w dowolnej technologii. Ważne by była to platforma uniwersalna działająca niezależnie na dowolnym komputerze w formie instalacyjnej, w dowolnej przeglądarce i na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Wspomniana linia czasu (timeline), wraz z wydarzeniami i datami z podziałem na wydarzenia przed naszą erą, w naszej erze i po naszej erze (przykładowo od 2025 roku) do czasu końca świata przewidywanego przez futurologów i kosmologów, będą dostępne za darmo. Natomiast materiały opisujące dane wydarzenie, będą odpłatnie udostępniane w formie miesięcznej lub rocznej subskrypcji.

Każde wydarzenie będzie rozpisane w formie mapy myśli (mindmap), opisując dane wydarzenie lub zespół wydarzeń z różnej perspektywy i orientując się na konkretnych tematach.

Każdy koniec mapy myśli i rozgałęzienia, będą zawierały treści multimedialne, graficzne, audiowizualne, animacje, tekst, zdjęcia itp., by maksymalnie ubogacić odbiór wiedzy.

Ponadto platforma będzie pozwalała na quizy i zagadki wraz z ćwiczeniami i powtórkami pozwalającymi zapamiętać treści zawarte w Histada.

Platforma będzie wielojęzyczna, podobnie jak ćwiczenia, co umożliwi jednoczesną naukę historii świata jak i symultanicznie naukę języków obcych.


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
07.11.2022 - pozostało 391 dni
Lokalizacja:

Ruda Śląska, Śląskie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone

Czy spodobała Ci się ta strona ?

Ocena: 5/5 (głosów 1)