dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Płatna współpraca przy kamerowaniu i montażu paruminutowego filmiku.

Numer zlecenia: 34218
Dodano: 20 września 2022
Status: nieaktywne

Dzień dobry,


Mam ciekawy projekt do realizacji, a mianowicie chodzi o kamerowanie i montaż paruminutowego filmiku na ten deseń:
[link do filmiku podeślę w dalszej części rozmowy z osobami, które zainteresowane są współpracą].


Oczywiście, nie chodzi tutaj o promowanie narkotyków, a o promowanie sojuszu i paru graczy z gry Last Shelter: Survival.
Zależy mi na anonimowości, dlatego, że chciałbym zrobić miłą niespodziankę :-)


Z drugiej strony, może być to ciekawa promocja Pana firmy, gdyż jak dotąd to nie spotkałem się jeszcze z takim trendem. W/w gra, to jest gra która posiada kilka milionów użytkowników, na całym świecie.


Obecnie prowadzę również rozmowy Polskim/Meksykańskim zespołem http://mariachi.pl/index.php , dla nich również ten projekt wydaje się co najmniej ciekawy.


Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to powinniśmy się z tym projektem uporać się do końca listopada 2022r., ale to wszystko jest kwestią do ustalenia.


Jeśli chodzi o kwestię montażu, to jest bardzo ważny aspekt, aby odzwierciedlić efekty przedstawione na tym klipie:

[link do filmiku podeślę w dalszej części rozmowy z osobami, które zainteresowane są współpracą].


Pomimo, iż nie są to szczególnie rozbudowane efekty, to jednak na pewno jest pewna trudność w odwzorowaniu ich w naszym, nowym projekcie.


Proszę o podanie numeru do kontaktu i o propozycję terminu, kiedy moglibyśmy się umówić na rozmowę, aby porozmawiać o szczegółach.


PS.
Ze względu, iż chciałbym pozostać w pełni anonimowy to można się zastanawiać, po co w ogóle interesuje się tego typu projektem.
A mianowicie, podejście do tego tematu mam czysto sentymentalne i w żadnym wypadku, nie chciałbym nikogo w ten sposób wyśmiewać, a wręcz przeciwnie, okazać szacunek niektórym, konkretnym graczom w grze Last Shelter, która ma miliony użytkowników, a sojusz w którym jestem, jest jednym z najsilniejszych w tej grze.


AD.1
Jeśli chodzi o sam sojusz, to jest to zbiór ponad 90 graczy, jednak jeśli chodzi o mnie osobiście, to niestety, ale zajmuję te ostatnie miejsca.. :-)


Jednak sam sojusz, jest jednym z najlepszych w całej grze, gdzie jednym z podstawowych czynników, które się na to składa, jest to ile kto wyda $$$ na grę. Niestety, nie jestem bogaty, aby móc rywalizować w tym sojuszu, jednakże pomyślałem sobie, że mógłbym poprzez taki projekt w postaci ala teledysku, wypromować sojusz i poszczególnych kilku graczy, jednak w miarę chciałbym pozostać anonimowy, aby móc zrobić taką niespodziankę.


AD.2
Jeśli chodzi o budżet, to nie ukrywam, że zależałoby mi na budżetowej wersji, jednak nie chciałbym, aby Państwo, ani zespół Mariachi miałby marnować czas na jakiś bubel.
Ze względu na to, że sam będę finansował ten projekt, to mamy trochę budżet ograniczony. Niestety, nie jest to projekt zespołowy całego sojuszu, a moja indywidualna inicjatywa.


Jednak nie ma co ukrywać, nikt nie będzie marnować czasu za darmo, bo to nie o to tutaj chodzi, ale jeśli chodzi o koszty związane z nagraniem i montażem, to byłoby miło, gdybyśmy zamknęli się w kwocie paru tysięcy złotych, bez scenografii i statystów.


Jeśli chodzi o scenografię, to jeśli to nie będzie problem, to wykorzystamy możliwości jakie daje nam teren. Jeśli chodzi o statystów, to również postaram się w własnym zakresie to ogarnąć, włącznie z zorganizowaniem odpowiedniej stylizacji.


Miejsce realizacji: Warszawa
I Państwo mają stosunkowo realizację pod nosem, tak samo jak zespół Mariachi. Sam jestem z trójmiasta, ale na dzień nagrań, przyjadę do Warszawy :-)


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
26.09.2022 - pozostało 2 dni
Lokalizacja:

Warszawa, Mazowieckie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone
Czy spodobała Ci się ta strona ?
Ocena: 5/5 (głosów 1)