dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Projekt opakowania czekolad wegańskich

Numer zlecenia: 40497
Dodano: 14 marca 2023
Status: nieaktywne

to marka pysznych czekolad, które smakują jak mleczne mimo, że nie zawierają mleka. Są to produkty ekologiczne z certyfikatem BIO, a opakowanie jest zupełnie bez plastiku i folii. Więcej można zobaczyć na

Chcielibyśmy odświeżyć design naszych czekolad i sprawić żeby były bardziej radosne, kuszące i premium. W tej chwili na opakowaniu znajduje się grafika z widokiem na las, w którym są zwierzęta weganie – sarenka, jeleń, wiewiórka, królik oraz bóbr. W nowej wersji chcielibyśmy nawiązać trochę bardziej do skojarzenia z Las Vegas i powiązać to z przyjemnością, jaką niesie jedzenie czekolady.

 

1. Projekt etykiet na tabliczki czekolady.

Czekolady są pakowane automatycznie w papier „kraftowy”. Chcielibyśmy naklejać na nie etykiety samoprzylepne z nowym designem. Etykieta musi zawierać nazwę produktu oraz znaczki informujące o certyfikatach BIO oraz Vegan Society. Warto również zaznaczyć, że opakowanie jest bez plastiku.

Chcielibyśmy, aby na każdej czekoladzie znajdował się inny obrazek/rysunek, który będzie informował o smaku oraz zachęcał do zjedzenia pysznej czekolady.

 

2. Projekt grafiki na ekspozytor batonów

Na gotowy ekspozytor z kartonu chcielibyśmy przytwierdzać naklejkę z grafiką informującą o marce i produktach.

 

3. Broszura informacyjna z produktami

Kilkustronicowa broszura/katalog produktów kierowana do właścicieli sklepów i hurtowni. Ma przekazywać „ducha” marki. Będzie zawierała krótki tekst o marce oraz listę produktów wraz ze zdjęciami.

 

Wszystkie projekty chcielibyśmy otrzymać z pełnym przekazaniem praw autorskich oraz w plikach otwartych, które później umożliwią nam edycję lub np. tłumaczenie na inne języki.


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
20.03.2023 - pozostało 486 dni
Lokalizacja:

Warszawa, Mazowieckie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone

Czy spodobała Ci się ta strona ?

Ocena: 5/5 (głosów 1)