dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Prowadzenie nowego projektu aplikacji

Numer zlecenia: 37470
Dodano: 16 grudnia 2022
Status: nieaktywne

Planujemy uruchomić narzędzie dedykowane restauratorom oraz ich klientom umożliwiające znalezienie restauracji, przeglądanie menu oraz złożenie zamówienia online. Narzędzie to zostanie zintegrowane z istniejącym systemem do obsługi i zarządzania zamówieniami, który posiada bazę lokali z niego korzystających. Wraz z tym narzędziem, planujemy uruchomić możliwość rezerwacji stolików. W dalszych planach jest budowa portalu, który skupia w sobie kalendarz wszelkich wydarzeń kulturalnych oraz aplikacji do sprzedaży biletów.

Do naszego zespołu poszukujemy programisty, który podejmie się zaprojektowania infrastruktury, jej budowy, rekrutacji oraz pokierowania zespołem. 


Poszukujemy osoby, która zaangażuje się w projekt i będzie razem z nami rozwijać budowany portal. Poza wynagrodzeniem pieniężnym, oferujemy również indywidualne ustalenia, w tym zostanie wspólnikiem czyli otrzymanie pewnej ilości udziałów w firmie.

Główne technologie projektu: Nie jesteśmy zamknięci na konkretną technologię backend, może być to Java, PHP lub Python. Jeśli chodzi o frontend preferujemy React.


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
27.12.2022 - pozostało 40 dni
Lokalizacja:

Kraków, Małopolskie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone
Czy spodobała Ci się ta strona ?
Ocena: 5/5 (głosów 1)