dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Serwis z określonymi lokalizacjami i wyszukiwarką na mapie

Numer zlecenia: 36089
Dodano: 6 listopada 2022
Status: nieaktywne

Zlecę zrobienie strony/serwisu z mapą na której będą oznaczone punkty dla kierowców. Dokładna lokalizacja jest zbędna. Nie ma potrzeby też wyznaczania trasy do punktu.


Punkty na mapę będe nanosił sam, sposób nanoszenia jeszcze do przemyślenia, chyba najprościej jest po prostu poprzez mapy google zaznaczyć dane miejsce pinezką jednak całość chciałbym przenieść bardziej estetycznie na stronę. Nie wiem jaki wymyślić inny sposób nanoszenia punktów - excel gdzie będe podawał współrzędne z mapy google (?). Chyba, że poprzez jakiś prosty panel admina będzie można operować na mapie.

 

Po najechaniu na punkt powinien wyświetlić się dymek z nazwą firmy, adresem i numerem telefonu przy czym numer będzie ukryty np. trzy ostatnie cyfry, będzie może przycisk "pokaż nr". Dymek chyba nie będzie oryginalny z google, może jeszcze jakaś opcja, że po naciśnięciu pinezki po lewej stronie otworzy się małe okienko gdzie pokażą się dane fimy i ukryty nr kontaktowy - do przemyślenia.

 

Na środku chciałbym prostą wyszukiwarkę która będzie suzkać po kodzie pocztowym lub miejscowości czyli wpiszemy np. Warszwa i mapa pokaże punkty w okolicy. Przy czym wyszukiwarka chciałbym aby była "na wierzchu" a pod nią mapa czyli przesuwając mapę wyszukiwarka jest "stała" na środku strony. Nie wiem jeszcze jaka forma wyświetlania pinezek czy w formie cyfr i po przybliżeniach pokazuje się dokładniej. Chyba bardziej praktyczne niż zawalić całą mape pinezkami. Punktów będzie ok. 100.

 

Docelowo chciałbym mieć kilka rodzajów pinezek (grafiki i kolory inne) aby pokazywać na mapie wybraną kilka kategorii np. jeżeli mamy stację paliw to główna mapa pokazuje wszystkie stacje ale możemy zaznaczyć np. pokazuj tylko ON. Podałem to dla przykładu.
Co do grafik to mam jakieś darmowe ikonki z internetu ale to także do poprawek przez grafika, może zmiana koloru, w każdym razie pinezki chciałbym indywidualne.

 

Strona będzie bez płatności, chciałbym jedynie dodać zakładkę lub wstawić na stronę odnośnik do wsparcia na buycoffee.to więc może będzie u góry pasek z przyciskami "o stronie" "podziękuj" "dodaj firmę" i może jeszcze jakieś inne.

 

Ostatnia sprawa to chciałbym aby był dodany przycisk "dodaj firmę" gdzie zainteresowana firma wysyła mi na mój e-mail wiadomość z prośbą o dodanie jako pinezki na mapę. To w ramach gdybym już ręcznie przestał dodawać firmę. Formularz do wysłania powinien zawierać automatyczny tytuł maila do mnie np. "prośba o dodanie na stronę X" abym łatwo je segregował w skrzynce mailowej a w formularzu kontaktowaym dane do uzupełnienia to adres firmy, e-mail, NIP, telefon. Nie chcę póki co aby firmy tworzyły swoje konta użytkowników, jest to na pewno jakaś opcja na przyszłość.
 
Z opisu zlecenia wynika, że po prostu to mapa informacyjna ma być więc projekt chyba dość prosty. Proszę napisać w jakiej technice chętny Wykonawca chce wykonać projekt czy HTML, WP itp. Zamiast gotowych formułek z automatyczna odpowiedzią proszę skreślić parę słów odnosząc się do treści mojego zlecenia.


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
14.11.2022 - pozostało 23 dni
Lokalizacja:

Warszawa, Mazowieckie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone
Czy spodobała Ci się ta strona ?
Ocena: 5/5 (głosów 1)