dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Stan surowy otwarty - 725m2

Numer zlecenia: 37942
Dodano: 4 stycznia 2023
Status: nieaktywne

Poszukujemy zleceniobiorców do realizacji stanu surowego otwartego budynku o powierzchni użytkowej 606.63 m2, całkowitej 725.10 m2. Inwestycja będzie realizowana na terenie dzielnicy Warszawa-Ursynów. Posiadamy już prawomocne pozwolenie na budowę. Zlecenie obejmuje również stan "zerowy", czyli przygotowanie terenu pod budowę, w tym ogrodzenie i wycięcie 3 letnich brzóz.

Konstrukcja budynku będzie oparta na technologii łączonej murowanej i szkieletowej. Fundamenty zostaną wykonane w formie żelbetowych ław i belek podwalinowych oraz ścian fundamentowych z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne będą warstwowe z pustaków ceramicznych, ocieplone wełną mineralną i wykończone blachą trapezową. W części magazynowej zostaną zastosowane ściany szkieletowe o konstrukcji głównej w postaci słupów żelbetowych, także ocieplone wełną mineralną i obustronnie wykończone blachą trapezową.

Ściany wewnętrzne konstrukcyjne zostaną wykonane z pustaków ceramicznych lub żelbetu, natomiast ściany działowe z pustaków ceramicznych lub konstrukcji gipsowo-kartonowych. Posadzki zostaną wykonane z betonu. Schody prefabrykowane lub wylewane na miejscu.

Dokumentacja wykonawcza zostanie przesłana zainteresowanym osobą.

Spotkanie na miejscu budowy.

Zapraszamy do składania ofert na wykonanie prac budowlanych zgodnie z opisem powyżej. Prosimy o dołączenie informacji o doświadczeniu i referencjach oraz cenie za wykonanie zadania, wraz z ceną za wykonanie prac związanych ze stanem "zerowym".


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
16.01.2023 - pozostało 19 dni
Lokalizacja:

Warszawa, Mazowieckie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone
Czy spodobała Ci się ta strona ?
Ocena: 5/5 (głosów 1)