dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Upadek w Google. Duży problem, duża zapłata

Numer zlecenia: 36413
Dodano: 15 listopada 2022
Status: nieaktywne

Szukam osoby z branży SEO/pozycjonowanie, która przyjrzy się mojemu problemowi, spróbuje znaleźć powód, rozwiązanie i udzieli rad co robić dalej. Im więcej uda się zrobić tym więcej zapłacę.

Od razu opiszę w czym rzecz. Moja strona w Google, w ostatnich miesiącach uzyskiwała średnio około 220 wejść z wyszukiwarki. Dogadałem się z kimś na zrobienie optymalizacji strony. Według osoby wykonującej udało się poprawić wyniki, faktycznie screeny z tych różnych narzędzi do analiz pokazywały, że źółte kółeczka zamieniły się na zielone i ogólnie te wyniki trochę podskoczyły. Optymtalizacja miała miejsce w dniach około[użyj formularza kontaktowego]listopada, wtedy najwięcej zostało zrobione.

20-21 listopada strona zaliczyła totalny upadek w Google. Liczba wejść od tych dni wynosi około 50 dziennie (z wyszukiwarki).

Posiadałem sporo fraz, np. nazwę jakiejś firmy i wyniki były na pierwszej stronie Google. Teraz nie da się tego znaleźć, klikam 15, 16, 17 stronę wyników, nie ma.

Strona egzystuje w wyszukiwarce, bo po wpisaniu adresu pojawiają się linki.

Strona nie dostała filtra, w Search Console w Ręczne działania mam wszystko ok. Strona działa na Wordpressie, ale była tworzona od zera.

Próbując ratować sprawę, przywróciłem kopię strony i bazy z dnia zanim rozpoczęła się jakakolwiek ingerencja. Kolejny krok to właśnie znalezienie kogoś, kto może miał podobne sprawy, albo po prostu wie co mogło się stać.

WAŻNE: proszę o oferty, a nie gotowe rozwiązanie. Nie zapłacę osobie, która od razu, bez mojej akceptacji stawki, od razu coś zaproponuje i będzie oczekiwać zapłaty. Najpierw kontakt i później działamy. Jestem w stanie dobrze zapłacić. Dziękuję za przeczytanie mojego zlecenia. Miłego dnia.


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
21.11.2022 - pozostało 16 dni
Lokalizacja:

Poznań, Wielkopolskie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.
Zleceniodawca:
Witold

To zlecenie zostało już zakończone
Czy spodobała Ci się ta strona ?
Ocena: 5/5 (głosów 1)