dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Wyczka do wordpress (trener słownictwa)

Numer zlecenia: 41636
Dodano: 12 kwietnia 2023
Status: nieaktywne

Zlecę wykonanie systemu uczenia się fiszek na mojej stronie JestZadane. Wymagam stworzenia narzędzia, które umożliwi użytkownikom tworzenie i edycję własnych fiszek oraz uczenie się z nich za pomocą metody pisania, podobnie jak na platformie Quizlet.

W projekcie oczekuję, że system będzie umożliwiał losowanie kolejności słówek oraz wyszukiwanie fiszek po tytule za pomocą wbudowanej w serwis wyszukiwarki. Dodatkowo, z uwagi na bezpieczeństwo, system logowania na mojej stronie JestZadane wykorzystuje Ultimate Member, który powinien być zintegrowany z systemem uczenia się fiszek.

Jeśli użytkownik nauczy się całej fiszki, system powinien informować o tym fakcie, a nauczona fiszka powinna być oznaczona w sposób widoczny dla użytkownika. Cały proces nauki i edycji fiszek powinien być intuicyjny i łatwy w obsłudze, aby użytkownicy mogli korzystać z systemu bezproblemowo i z pełnym zadowoleniem.

Ogólnie rzecz biorąc, zlecenie polega na stworzeniu kompletnego systemu uczenia się fiszek na mojej stronie internetowej JestZadane, który będzie działał w sposób podobny do popularnej platformy Quizlet, ale z dodatkowymi funkcjami dopasowanymi do potrzeb mojego serwisu.


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
17.04.2023 - pozostało 234 dni
Lokalizacja:

Łódź, Łódzkie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone

Czy spodobała Ci się ta strona ?

Ocena: 5/5 (głosów 1)