dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Aplikacja Ineraktywna - Człowiek przyszłości

Numer zlecenia: 40260
Dodano: 7 marca 2023
Status: nieaktywne

Zlecę wykinanie aplikacji interatywnej wraz z opracowaniem grafik i renderów - poniżej krótki opis stanowiska z aplikacją - zainteresowanym podeślę więcej informacji na maila.

Nazwa eksponatu Człowiek przyszłości Cel eksponatu Eksponat pozwala użytkownikowi uruchomić swoją wyobraźnię i stworzyć wirtualnego „człowieka przyszłości”.

Użytkownik może modyfikować cechy fizyczne animowanej postaci ludzkiej, wyświetlanej na ekranie projekcyjnym. Budowa Zwiedzający ma przed sobą dwa ekrany: ekran dotykowy (o przekątnej 32 cale, z interfejsem graficznym) oraz ekran projekcyjny 8K (o przekątnej 85 cali, w orientacji pionowej) na którym wyświetlane są treści 3D. Na 85 calowym ekranie projekcyjnym wyświetlana jest postać ludzka, płci nieokreślonej. Postać jest trójwymiarowym modelem, renderowanym w czasie rzeczywistym, w stylistyce realistycznej. Postać jest przez cały czas animowana - na przykład przekłada ciężar ciała z jednej nogi na drugą, mruga, ogląda swoje dłonie, nieznacznie zmienia pozycję, w której stoi. Na ekranie dotykowym zwiedzający ma do dyspozycji interfejs graficzny Pozwala on na modyfikowanie wyglądu postaci ludzkiej wyświetlanej na ekranie projekcyjnym. Wszystkie modyfikacje dokonywane na ekranie dotykowym są prezentowane w czasie rzeczywistym na ekranie projekcyjnym. W ramach modyfikacji postaci zwiedzający może zamienić dowolną liczbę następujących części ciała: • skórę • głowę • lewą rękę • prawą rękę • tułów • lewą nogę • prawą nogę Każda z wyżej wymienionych części ciała dostępna jest w 6 (sześciu) wersjach stylistycznych, które zwiedzający może w dowolny sposób mieszać między sobą, tworząc postaci będące całkowicie w jednej stylistyce lub będące mieszanką kilku z nich. Dostępne wersje stylistyczne są artystyczną interpretacją, wyolbrzymieniem oraz spekulacją na temat możliwych ścieżek rozwoju ludzkości w dalekiej przyszłości. Estetyka wersji stylistycznych inspirowana jest wątkami intelektualnymi, które mierzą się z tematem kondycji ludzkiej w przyszłości.


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
13.03.2023 - pozostało 261 dni
Lokalizacja:

Warszawa, Mazowieckie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone

Czy spodobała Ci się ta strona ?

Ocena: 5/5 (głosów 1)