dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

ILLUSTRATOR-GRAFIK, opakowania na słodycze dla dzieci. Umowa.

Numer zlecenia: 42312
Dodano: 26 kwietnia 2023
Status: nieaktywne

Firma zajmujaca się importem i dystrybucją słodyczy  dla dzieci poszukuje do współpracy dobrego illustratoa-grafika z doświadczeniem w projektach wektorowych, opakowaniach projektów postaci i logotypów, pracującym na pakiecie Adobe głównie Ai i Ps.

Zależy nam na projektach wektorowych, dobrze jeśli znasz odzwierciedlenie palety  CMYK po wydrukach. Wydruki będą zlecane w różnych drukarniach z różnych krajów. Dostarczamy wykrojniki , zdjęcia, nazwy produktów oraz teksty itd.

Oferujemy stałe zlecenia, jeśli osoba będzie chciała się rozwijać oraz faktycznie projekty będą dobre możliwość współpracy długoterminowej lub podpisanie umowy.

Zlecenia: głównie opakowania na słodycze dla dzieci - pomysł należy do ciebie. Projektowanie logotypów do danego produktu, postaci, reklam, wizualizacji 2d. Wizualizacje 2d produktów w celu wykorzystania do dalszych reklam w dobrej jakości 500dpi. Wszystkie informacje otrzymasz w trakcie.

Przekazanie plików: W późniejszym czasie podpisanie umowy poufności. Pliki przesyłane online jako pliki źródłowe otwarte w formie vektorowym lub jesli to wymaga w formie bitmap na warstwach. Praca na plikach CMYK 300-500 dpi w zależności od projektu. Projekty wykonane dla firmy nie będą mogły być pokazywane w sieci na stronach prywatnych, ani fb, ani jako projekty do portfolia.

Rozliczenie: Płatne od każdego projektu, wpłata zaliczki 30%, po otrzymaniu źródłowych plików nastepuje  płatność za projekt. Możliwość w przyszłości podpisanie umowy.


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
04.05.2023 - pozostało 301 dni
Lokalizacja:

Słupsk, Pomorskie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone

Czy spodobała Ci się ta strona ?

Ocena: 5/5 (głosów 1)