dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Modyfikacja i dodanie funkcji do istniejącej strony Wordpress

Numer zlecenia: 35218
Dodano: 13 października 2022
Status: nieaktywne

Mamy istniejącą stronę internetową w wordpresie działającą w formie przeglądarki, gdzie za pełny dostęp użytkownik musi mieć wykupioną płatną subskrybcję.

Strona nazywa się (mam nadzieję na dniach również angielska wersja językowa .com się pojawi).

W związku z tym szukamy kogoś kto jest w stanie dokonać kilku zmian i poprawek w działaniu obecnej strony min:

1. Przy kliknięciu zatwierdź filtry w księdze gier jak i na stronie głównej– dac może małe ruszające się kółko na środku ekranu lub inny komunikat, który pokazuje, że wyszukiwarka się nie zawiesiła tylko szuka po prostu nieco dłużej.

2. Zamiast fragmentu wszystkie / nasze gry / wasze gry – uwidocznić wyraźnie sortowanie najmniej sprzętu, najwyżej oceniane najnowsze itp. By ta funkcja była mocno widoczna by ułatwiać ludziom w doborze gier i zabaw.

3. Zrobić domyślne ustawienie sortowania ,,najmniej sprzętu’’  Tj. Jakiekolwiek pierwsze wyszukiwanie z tradycyjnych fitrów wprowadzone przez użytkownika ustawia się od razu w kolejności gier, które wymagają najmniej wymaganego sprzętu.

4. Do pakietu subskrybcji rocznej dodać możliwość jednorazowego pobrania dla danego użytkownika e-booka. Jeżeli jest taka możliwość ewentualnie dać mu do wyboru pobranie 1 z 5 dostępnych do wyboru.

6. Niedługo równiez dodanie nowej zakłądki sklepu z możliwością pobierania ebookó lecz ta opcja wyjdzie troszke później.

Z góry dziękuję za wszelkie informacje odnośnie tego jak działa taka zmiana/modyfikacja strony po innej firmie tez tak by strona nie ucierpiała, nie straciła funkcjonalnosci itp.


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
17.10.2022 - pozostało 51 dni
Lokalizacja:

Warszawa, Mazowieckie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone
Czy spodobała Ci się ta strona ?
Ocena: 5/5 (głosów 1)