dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Obsługa klienta zagranicznego - praca zdalna, dodatkowa

Numer zlecenia: 23219
Dodano: 8 lutego 2022
Status: nieaktywne

O firmie:
Firma zajmuje się produkcją i wynajmem wyjątkowych wodnych maszyn dla branży event-owej i reklamowej. Maszyny są na tyle unikalne, że pewnych rozwiązań z naszego portfolio nie oferuje nikt inny na świecie. A nawet jak oferuje, to gorsze. To powoduje, że z naszych usług korzystają klienci z najdalszych zakątków świata: USA, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Izraela, Korei i wielu innych. Nasze maszyny wynajmują największe VIP"y na tej planecie! Zapraszają nas do telewizji, na koncerty, lotniska i duże eventy dla znanych marek.

Opis stanowiska:
Dużą część naszych działań prowadzimy w za granicą. Nasi klienci nie zawsze dobrze władają językiem angielskim, więc kontakt często bywa utrudniony. Chcemy wyjść im na przeciw i umożliwić kontakt w ich językach ojczystych.

Kontakt z naszymi klientami prowadzimy głownie przez email, rzadziej przez telefon. Chcemy zatrudnić osoby dysponujące czasem około 4-15h w tygodniu na prowadzenie konwersacji email, telefonicznych oraz tłumaczenie tekstów.

Sprzedawca odbędzie szkolenie oraz będzie mógł liczyć na wsparcie w kwestiach technicznych, które nie powinny być zbyt wymagające.

Praca będzie rozliczana w godzinowo z miesięczną kwotą minimalną. Kwota ta będzie wypłacana, gdy godzin pracy będzie niewiele.

Możliwe są wyjazdy zagraniczne, oraz spotkania z klientem w siedzibie firmy.

Oferujemy:
- Stawka godzinowa 35 - 55 zł w zależności doświadczenia i znajomości języka, jednak nie mniej niż 400 - 630 zł miesięcznie (zależnie od stawki)
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość całkowitej pracy zdalnej

Zadania kandydata:
- Kontakt z klientami przez email i telefon
- Tłumaczenie tekstów wspierających sprzedaż
- Wsparcie w zakresie kształtowania polityki cenowej
- Wyszukiwanie nowych dróg sprzedaży i nowych grup potencjalnych klientów
- Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi odbiorcami.
- Sporadyczne uczestnictwo w spotkaniach z klientem w siedzibie firmy lub wyjazdach zagranicznych (1-2 razy na kwartał)

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, arabski, rosyjski.
- Dobra znajomość języka angielskiego lub innych języków jest silnym atutem
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Samodzielność
- Doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów będzie ogromnym plusem.

Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
08.02.2022 - pozostało 820 dni
Lokalizacja:

Warszawa, Mazowieckie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone

Czy spodobała Ci się ta strona ?

Ocena: 5/5 (głosów 1)