dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Tworzenie stron i aplikacji internetowych

Numer zlecenia: 41236
Dodano: 31 marca 2023
Status: nieaktywne

Nasza strona: raw-web.net
O Nas
Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji którzy pasje zmienią w pracę, tworzymy firmę która zajmuję się aplikacjami i stronami internetowymi, podchodzimy do tego z pasji i z pełnym zaangażowaniem dzięki czemu wybierając nas masz pewność że Twoja przyszła strona będzie wyjątkowa i wyróżniająca się na tle innych, w skrócie – zostanie uszyta na Twoją miarę.
Nie będzie to strona jak wszystkie inne, tworzone przy użyciu WordPress czy innego prostego edytora, uszyjemy Twoją stronę przy użyciu customowego, autorskiego kodu co da Ci pewność że klient od razu zapamięta Twoją stronę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Strona jak i aplikacja internetowa będzie wykonywana indywidualnie dla Ciebie, wedle Twoich potrzeb i aby zaspokoić Twoje oczekiwania. W ramach współpracy również przez pierwszy rok nie martwisz się o koszty utrzymania jak i funkcjonowanie (hosting, domena, certyfikat SSl)
Aby lepiej poznać Twoje oczekiwania, wymagania względem uszycia dla Ciebie niepowtarzalnej strony czy aplikacji internetowej, zaczniemy współpracę od wspólnej rozmowy, na której wspólnie przejdziemy przez cały proces planowania Twojej wymarzonej strony czy aplikacji, zbudujemy razem założenia marketingowe, biznesowe, ustalimy cele jakie ma realizować oraz do jakiej grupy odbiorców ma trafić, przenalizujemy wszystkie kluczowe czynniki aby produkt był tak uszyty jak Sobie tego zamarzyłeś.
Traktujemy to jak pasję więc podczas realizacji projektu będziemy dostępni w dogodnym dla Ciebie terminie, abyś mógł na bieżąco śledzić postępy.
To wszystko sprawi że Twoja strona będzie się wyróżniać, niepowtarzalnością, wyjątkowością, a dopasowany styl pod Ciebie sprawi że odbiorcy zaczną ją z Tobą utożsamiać, dostrzegać pośród wielu innych zwykłych stron.
To jest nasza pasja i takie strony tworzymy, przemyślane pod każdym względem, graficznym, estetycznym, marketingowym.
Nie tworzymy ich dla siebie, lecz dla Ciebie, dla tego musi być wyjątkowa.


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
31.10.2030 - pozostało 2328 dni
Lokalizacja:

Dzierżoniów, Dolnośląskie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.
Zleceniodawca:

To zlecenie zostało już zakończone

Czy spodobała Ci się ta strona ?

Jeszcze nie oceniono oceń teraz