dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

wymianę elektryki, hydrauliki i postawienie ścianki akustycznej

Numer zlecenia: 39529
Dodano: 16 lutego 2023
Status: nieaktywne

Konieczne wystawienie FV.
Poszukujemy ekipy która przeprowadzi szybki remont w zakresie hydrauliki, elektryki oraz postawienia akustycznej ścianki pomiędzy dwoma lokalami (dwa K-G z jednej strony dwa GK z drugiej i pianka pouliretanowa - szczegóły doślę, powinna mieć min 10-15 cm)
Wymogi:
- hydraulika (wymiana rur hydraulicznych i prawidłowe podłączenie do pionu dwóch lokali; usunięcie zbędnych rur, prawidłowe ich przyłączenie zgodnie z właściwą sztuką budowlaną – np. peszle) hydraulika w starej ściance + w ścianie z cegieł na przestrzeni kolejnych dwóch metrów) z jednej strony jest przygotowane dojście; z drugiej strony od strony sąsiada – konieczne jest przebicie się przez mur na części ściany i właściwe przyłączenie + demontaż oraz ponowne zamontowanie dolnych szafek w kuchni (ok. 2 m).
Ponadto w jednym z lokali konieczne będzie podłączenie i zamontowanie boliera we wskazanym miejscu – możemy przygotować już ścianę; tylko potrzebujemy by Państwo wskazali którędy najlepiej poprowadzić rury.

- elektryka (poprowadzenie kabli elektrycznych w peszlach zgodnie ze sztuką budowlaną oraz właściwa ich lokalizacja, wymiana elektryki w łazience i ściance (około 2,3 m2) i wstawienie 1,2 gniazdek dodatkowych, usunięcie i zabezpieczenie zbędnych kabli)

Dostarczenie wszelkich materiałów po stronie wykonawcy.
Potrzebujemy solidnej firmy, która wykona zlecone prace z należytą starannością.
Prosimy o wstępną wycenę +/- 10% na podstawie przekazanych danych. Powyższa specyfikacja będzie obowiązywała w umowie. Dopuszczamy przekazanie zaliczki w kwocie nie większej niż 20 % na materiały. Pozostała część zapłaty będzie zrealizowana po wykonanej usłudze.


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
27.02.2023 - pozostało 26 dni
Lokalizacja:

Pruszków, Mazowieckie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone

Czy spodobała Ci się ta strona ?

Ocena: 5/5 (głosów 1)