dla wykonawców

Szczegóły zlecenia

Sprawdź szczegółowe informacje wybranego zlecenia i zgłoś swoją ofertę.

Zlecę utworzenie Logo i kilku grafik projektu speed datingowego

Numer zlecenia: 40377
Dodano: 10 marca 2023
Status: nieaktywne

Szukam osoby/firmy, która zajmie się przygotowaniem logo i grafik do projektu randkowego . Chcemy zorganizować wydarzenia speed datingowe w 25 miastach w województwie Śląskim.

Będziemy potrzebować loga dla całego projektu. W logo powinien znaleźc się kontur województwa Śląskiego, nasze logo i coś co tematyce randkowej np. randkująca para przy stoliku. Dokołoa konturu mogą pojawić się obiekty/budynki z kilku miast np. Jasna Góra z Częstochowu, Spodek w Katowicach, Góry z Beskidu Śląskiego, Zamęk w Będzienie itp. Wszystko zachowane w tematyce rysunkowej. Dodatkowo napis "Śląskie Randkuje". To na razie luźny pomysł na realizacje. Jeśli ktoś ma inny pomysł, to chętnie go wysłucham.

Będzie nam potrzebne logo dla całego przedsięwzięcia. Zdjęcie w tle na Facebooka. Grafikę na instagrama, a także grafikę dla lokalnych eventów do wydarzeń facebookowych (25 miast). Takie zdjęcie do wydarzenia będzie musiało jeszcze zawierać logo lokalu. 

Na chwile obecną tyle. Wiem, że opis nie jest super dokładny, ale dokłady na tyle, aby go wstępnie wycenić. Jeśli jest tutaj osoba zainteresowana zleceniem, to zapraszam do kontaktu. Gdyby ktoś chciał uzyskać więcej informacji telefonicznej i nie mógł się do mnie dodzwonić, to poproszę o sms. Na pewno oddzwonie. 

Pozdrawiam


Wymagany termin:
W ciągu najbliższych 30 dni
Rozpoczęcie od:
15.03.2023 - pozostało 10 dni
Lokalizacja:

Łódź, Łódzkie

Jesteś zainteresowany tym zleceniem?
Przedstaw swoją ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ
Bądź pierwszym, który przedstawi ofertę. Oferty złożone jako pierwsze zwiększają szanse wyboru twojej oferty.

To zlecenie zostało już zakończone

Czy spodobała Ci się ta strona ?

Ocena: 5/5 (głosów 1)